Omdat het vorige artikel over makkelijke knutsels zo’n enorm succes was, gooi ik er nog een leuke tegenaan!
Ik heb een enorme behoefte aan kleur in mijn huis, aan van die lente-accessoires die je huis net weer wat vrolijker maken. Maar hier is geen Action of Hema in de buurt en om mijn huis nu al vol met eieren en paashazen te maken, gaat ook een beetje ver. Daarom knutselde ik met Eva (4 jaar) sterren van rietjes.
Wat heb je hiervoor nodig?
- rietjes in vrolijke kleuren
- tiewraps (volgens Onze Taal de officiële schrijfwijze – maar ook vaak als tie-wrap, tyrap, tie-rap of tie-rib geschreven en genoemd als ladderstrip, kabelbinder, bundelbandje, bindbandje, trekbandje, colsonbandje of sjorbandje)
- een touwtje om de sterren op te hangen
Je kunt grote en kleine sterren maken. Ik had niet zoveel rietjes in huis, dus maakte ik kleinere sterren. Daarvoor knipte ik de rietjes doormidden. Daarna bond ik er een tiewrap omheen.
Als je de bundeltjes eenmaal goed strak hebt zitten, dan is het vrij eenvoudig om de rietjes in de gewenste positie te krijgen.
Daarna knip je de tiewrap af en knoop je er een touwtje aan. Dat touwtje kan je eventueel ook er tussen doen als je de tiewrap aan trekt.
Wat leuk en gezellig!
Wat leuk!
Leuk gedaan! Ik ga hem onthouden!