De afgelopen week waren wij in Nederland. De reden dat we weer even terug moesten was niet zo leuk; mijn oom Frans werd namelijk afgelopen dinsdag begraven. 🙁 Gelukkig betekende het niet dat de hele week een sombere stemming had. We hebben er het beste van gemaakt en ik geloof dat dat ons aardig gelukt is. Benieuwd naar onze week? Lees dan snel verder:
De stoel van oom Frans. Oom Frans heeft een mooi plekje in ons hart gekregen.We wilden zaterdagavond eigenlijk rond 21:00 uur vertrekken, maar waren te moe. Helaas Liza niet en ze was van 23:00 tot 1:00 wakker. Om 3:00 uur ging de wekker…Om 3 uur lag ze dan ook uitgeteld in bed… wat een houding!De reis ging gelukkig verder heel voorspoedig en al snel hadden we de tweede en laatste stop een uur voor aankomst, bij de McDonalds. Een McCafe met een McToastBij het uitrazen buiten, ontdekte ik deze twee knuffelkonten innig omarmd.Bij opa en oma werd al gauw de speeltuin met schommel ontdektWe liepen ook nog even langs het nieuwe kantoor van broer en fotograaf Thomas van der Willik Fotografie. Blijft een toffe foto die onderste!Daarna lieten we de hond van mijn oom en tante uit en ontdekten we Nederland. Geluidschermen met graffiti…Maandagmiddag: lunchen met eierkoeken met vlokken!Liza ontdekt het huisEn terwijl Liza slaapt, verf ik gauw mijn haar en lees ik een boek. OVERDAG!!! Omdat Liza nog sliep, kneep ik er gauw tussenuit. Ik had geen schoenen voor de begrafenis en kwam met 6 paar thuis. Lang leve de schoenenreus. Voor 51 euro was ik klaar 🙂 Oke, de Crocs waren een euro… Ik haat crocs. Zo spuuglelijk. Bah. Eva is er wel gelukkig mee, dus dit jaar geen gezeur meer! Aan het eind van de middag nog even schommelenOm daarna stamppot rauwe andijvie te eten met speklappen!Omdat we de kids goed moe wilden hebben, gingen we naar de kinderboerderij. Lekker Hollands bij de MolenStapperdestap met GapBeestjes voeren en aaienDinsdagochtend zitten we al vroeg in de auto. Ook wel weer mooi een uitzicht zonder bergen
Ik denk dat Oom Frans zich geen mooiere uitvaart kon wensen. Het had alleen zoveel later moeten zijn…Omdat we alweer vroeg thuis zijn, gaan we nog even op visite bij een vriendin die in de buurt woont. Altijd gezellig!Het is lekker weer en dus liggen er spareribs op de BBQ! JammieWoensdagochtend begint met een lekkere knuffelEn daarna naar de Albert HeijnIk had trek in een tompouceDie middag gaan we naar Pernis en knuffelen we met alle vriendjes en vriendinnetjes, maar het meeste knuffelt Eva toch wel besteVriendinnetjes bij elkaar! Het was zo leuk om iedereen weer lekker te zien!Wat een leuke foto van alle vriendjes en vriendinnetjes bij elkaar! Groot en klein en zo gezellig <3En aan het einde van de dag moet er ook afscheid genomen worden..Wat een leuke dag was dat!Liza sliep er heerlijk van!Donderdagmiddag eet Eva poffertjes en Liza snaait lekker meeNog even een kleine middagdut voordat de neefjes komen. Op vakantie zijn is vermoeiend!Op donderdag krijg ik van HippeFreubels dit handgemaakte spaarpotje binnen en Frozen Speldjes voor Eva. Wat zijn we er blij mee!‘s Middags komt neef Juul en laat hij Eva wat muziek horen op Youtube. Stoer hoor!Daarna gaan ze lekker in de speeltuin spelen en is Juul heerlijk Liza aan het duwen. Makkelijk zo’n grote neef!Wie kan er hoger??Natuurlijk ook nog even een foto met opa en oma!Om half acht vertrekken we weer en met de zon in de spiegels verlaten we Nederland.Vrijdag komen we allemaal lekker bij en vindt Liza mijn tandenborstel weer. Kind is weer thuis en gelukkig!
1 thought on “Persoonlijk: een weekje Nederland in foto’s”
Ik vond het heel lief, dat jullie er waren. En wat was Eva bloedserieus met de kaarsjes en bloemetjes.
Het was een prachtige dag en buiten de mooie toespraak van Nicht Annet geen enkele wanklank.
Dank jullie wel!!
Ik vond het heel lief, dat jullie er waren. En wat was Eva bloedserieus met de kaarsjes en bloemetjes.
Het was een prachtige dag en buiten de mooie toespraak van Nicht Annet geen enkele wanklank.
Dank jullie wel!!