Deze week was een hele mooie en gezellige week, maar wel een week waar we met ons neus op de feiten werden gedrukt. Dit is de week waarin we op afstand treurden om de dood van mijn oom. Heel bizar is het om nu niet dichtbij te kunnen zijn. Gelukkig kunnen we komende week wel naar Nederland toe en zijn we er met zijn begrafenis.
Kijk je weer mee?
Zo uit de losse pols tekende Eva zaterdag een paashaas. Ik was zo trots op mijn meisje! En zij ook op zichzelf 🙂Omdat Floris ziek was aten we lekkere kippensoep met brood. Was het daardoor dat hij zo snel opknapte?Deze kleine spruit houdt van verkleden en van hoedjes op haar hoofd! I’m loving it!Paaszondag! Hoe onze dag verder was heb je hier kunnen lezenLekker zo’n bad na een heerlijke zondagMaandag was het de dag dat we moesten poetsen. Allemaal!Liza speelt alleen liever Kieke….TATFloris is druk met het klimop uit de boom halenEva verschoont ondertussen de ene na de andere schone luier bij pop…We kaasfonduen en ik vond het heerlijk…en terwijl we het nieuws van de dood van Oom Frans laten bezinken, zien we Eva de meest gevorderde versie van Bricks maken. Knap!Ken je dat? Dat je nooit meer alleen naar de wc kunt?Ze speelden wel echt onwijs leuk en lief dinsdagDeze week staat ook weer vol van mooie ontwikkelingenHet is mooi weer en dus vertrekken we naar buiten. Mooie uitzichten. knuffelen met de paarden, jonge koeien bekijken en Eva mocht de boerin helpen op het land!MoooooeeeeeeeEn bijna iedere avond word ik betoverd door dit uitzicht. De laatste zonnestralen die op de bergen schijnen. Ik vind het zo mooi!!!!!!!! <3Woensdag! We starten de dag met knuffels!!! Dat we niet geslapen hebben, dat vergeten we maar gauw!Want dit deden we uiteindelijk om half 4 ‘s nachts. Ze was toen al vanaf 12 uur ofzo wakker. De ellende.De kids rommelen lekker aan de hele dag. Hier maakt Liza kennis met de wondere wereld van de WORMENAan het eind van de dag zitten we achter het huis. Daar schijnt dan lekker de zon, is het rustig en voel ik (en de meiden ook) prettigEva ontdekt mijn camera en schiet erop losDonderdagochtend…Eva is ziek. Ze had al veel oorpijn de afgelopen dagen, maar nu was ze echt ziek. Gelukkig is de dokter maar een minuut lopen. Hij constateerde oorontsteking in combinatie met griepWe doen het rustig aan, maar na een sinaspril was Eva weer fit en gaan we naar de speeltuin. Daar stonden ineens ook paarden in de wei. Iedereen weer blij!‘s Middags gaat het niet beter en hangt ze een lange tijd voor NetflixLiza leert ondertussen opstaan zonder hulpstukken! Trotse mama!!!Pop en poppenwagen zijn weer hot in dit huishouden. Liza besluit een ommetje te makenVrijdag… De dag bestaat uit wassen, wassen en wassen. Verder is mijn telefoon leeg en mijn oplader stuk, dus geen foto’s meer!
Zoals gezegd zijn we volgende week in NL. We hebben geen tijd om iedereen te bezoeken, daarvoor is op dit moment de familie gewoon het belangrijkste. Maar er zitten zeker wel wat gezellige bezoekjes bij. Zo gaan we uiteraard naar ons oude dorp. Even het huis weer wat fatsoeneren (HUIS KOPEN?) en naar mijn vriendinnen en Eva’s vriendjes. Het wordt vast een enorm emotionele week, maar we zijn blij dat we terug kunnen en we verheugen ons uiteraard ook op de frikandellen!
Sterkte deze week. Fijn dat jullie toch hier bij jullie familie kunnen zijn. Dat je ver weg zit bij dit soort dingen lijkt mij het moeilijkste van emirgreren….
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Heel veel sterkte deze week! Op zulke momenten zit je wel ver weg, maar geniet ook lekker van je tijd in ons kikkerlandje.
Sterkte deze week. Fijn dat jullie toch hier bij jullie familie kunnen zijn. Dat je ver weg zit bij dit soort dingen lijkt mij het moeilijkste van emirgreren….