Al een tijdje volg ik op Twitter Natascha van Kidsware, lieve mama van een meisje van net één jaar en een superharde werker. Met haar bedrijf Kidsware maakt ze handgemaakte kinderkameraccessoires en dat doet ze met veel succes. Zoveel succes dat ze inmiddels met een aantal mensen samen de accessoires maakt. Hoe cool is dat!
Stoere, unieke en vrolijke accessoires
De accessoires die door Kidsware zijn ontworpen zijn allemaal uniek en spreken aan. Of je nu een romantische kinderkamer hebt, een stoere kamer of een kleurrijke kinderkamer, bij Kidsware kan je terecht voor ieder kind en iedere stijl. Van vogelhuisjes tot kapstokken en van spiegels tot memoborden, wandlampen en knuffeldoekjes. Het is mogelijk om op de website alles in één stijl te kopen, maar het is ook mogelijk om af te wisselen met kleuren en motieven. Soms maakt dat de kamer weer net even wat spannender. Wil je advies over hoe je de kinderkamer kunt stylen, dan kan je per mail contact opnemen.
Complete make=over
Wil je jouw kinderkamer een complete make-over geven? Kidsware biedt samen met Sleepiez een mini-metamorfose set aan. In deze set zit een mooie dekbedhoes van Sleepiez en bijpassende accessoires van Kidsware. Onwijs handig om de kinderkamer in één koop een totaal andere look te geven.
Onze kinderkamer
Voor onze kinderkamer die de naast de basiskleur wit, vooral groen met geel zal worden, ontvingen Eva en ik (het is toch óns ding en haar kamer) een vogelhuisje en een kapstok van Kidsware. Netjes en stevig verpakt en fantastisch afgewerkt. Geen losse draden of naden en geen splinters. Het vogelhuisje en ook het kapstokje, zijn niet gebouwd van een dun plaatje hout, maar zit gewoon stevig in elkaar. We moeten nog eventjes geduld hebben voordat we het ook in het kamertje kunnen ophangen, maar dan krijgen jullie zeker weten een foto van het resultaat te zien. Wij zijn er onwijs blij mee. Het is een mooie combinatie tussen het oude kamertje van Eva en de gezamenlijke kinderkamer geworden.
Wil je op de hoogte blijven van de nieuwe producten en ontwikkelingen bij Kidsware, volg hen dan nu op Facebook!
Leuke items! ik vind het thema van de kinderkamer ook erg leuk! 🙂
Ik ben er ook erg blij mee. Zo kunnen we toch wat nieuws doen in een bestaande kamer!
Wat een leuk artikel over Kidsware! De kinderkameraccessoires zijn inderdaad ontzettend gaaf en de beschrijving klopt helemaal. Het is stevig materiaal en de afwerking is super netjes!
Hoi Annemiek,
Ik ben blij dat jij ook deze fijne ervaring hebt bij Kidsware. Wat heb jij besteld?