De tijd gaat zo snel. Het lijkt nog zo kort geleden dat ik zwanger was en nog korter geleden dat ik beviel van Liza. En we zijn gewoon alweer vijf maanden verder (afgelopen zaterdag was ze exact 5 maanden). Vijf maanden van puur geluk met deze dame. Want was is ze zoet en makkelijk. Wat is ze toch leuk met haar gekke geluidjes en ik geniet er zo van hoe ze op Eva reageert. Dat maakt het voor Eva natuurlijk nóg leuker om met haar zus te spelen.
Regelmatig word ik ’s ochtends wakker met geluiden van de twee meisjes en als ik dan via de camera ga spieken hangt Eva helemaal over Liza heen. “Goedemorgen! Heb je zo lekker geslapen? Krijg ik zo’n mooie lach van je?” en dan ineens gegil: “MÁÁÁM, Liza lacht naar me. Ze vindt me echt heel lief!” Zo ontzettend schattig en Liza vindt het maar wat mooi die aandacht van haar zus. Ik vind het ook wel zo makkelijk dat Eva zoveel voor haar zusje over heeft. Moet ik iets in de keuken doen en ligt Liza op de bank, dan duikt Eva er naast zodat ze niet van de bank af kan rollen. Uit zichzelf!
Dat rollen is wel een dingetje. Dat heeft ze laten zien en doet ze niet meer. De kleine draak. Alsof ze denkt; tsja dat kunstje ken ik, zolang ik prima lig hoef ik niet meer te rollen. De andere rollen beginnen ook te komen. Heerlijke spekkies! Ze eet ook goed. Ze zat bijna op de 5 à 6 flessen voordat ze echt kon genieten van fruit en groente. Inmiddels zitten we op 4, maar vaker 4,5 fles op 2 halve potjes. Deze week gaat ze naar volledige potjes en zal er ook wel minder melk gedronken worden. We zien wel. Ik ben nog steeds een voorstander van een dikke gelukkige baby dan een ongelukkige dunne baby. En voor zover ik kan zien is Liza een happy spekkie!
Het was een mooie maand, nee het was een heerlijke maand met fantastische momenten:
- Deze maand heeft ze geleerd om groente en fruit te eten
- Ook een broodkorst gaat er prima in
- Liza slaapt vaak rond half 8 en dan hoor ik haar pas weer rond 6 uur (behalve deze week…)
- Ze kan zo goed kletsen: prrrffgggggg, aaagrrghsss enzo
- Het kost geen enkele moeite om haar aan het lachen te brengen
- Nog steeds kan Liza alleen maar slapen als ze wat in haar handen heeft
- En nog steeds vindt ze het prettig als in bad haar beentjes boven het water kunnen
- Deze maand ging ook de reiswieg van de kinderwagen en nu zit/hangt ze dus in de buggy
- D’r haartjes beginnen te groeien, maar het zal nog wel even duren voordat er een speldje in kan
- Maat 68 wordt nu langzaam maar zeker ingeruild voor maat 74
- Ze groeide uit de Puckababy en had er geen moeite mee om over te stappen naar een normale slaapzak
- Vandaag zag ik de eerste schijnbewegingen en kroop ze langzaam naar achteren
- En nog steeds kan ze zo heerlijk als Erica Terpstra lachen!
Wat een prachtige plaatjes! Hihi, die met die knuffels, Liza is bijna niet te zien! zo lief! 5 maanden al weer! Wat gaat de tijd snel!!!